Állások

Villanyszerelő

Szeretnél egy stabil munkahelyet, ahol változatos feladatok várnak? Egy támogató csapatba várjuk új kollégánkat, aki nyitott a szakmai fejlődésre! Jelentkezz hozzánk és felvillanyozzuk a mindennapjaidat!

Állás azonosító: 21/004
Pozíció megnevezés:
Erősáramú villanyszerelő
Munkavégzés helye:

Mosonmagyaróvár (Győr-Moson-Sopron megye)
Szerződés típusa:
Határozatlan idejű
Napi munkaidő:
Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő:
2021 Június 30.

Feladataid, ha minket választasz:

  • Villamos hálózat építése ( közcélú szekrény telepítése, transzformátor állomás telepítése, oszlop állítás)
  • Közvilágítás építése
  • elektromos mérőhely kialakítása, cseréje, javítása;
  • elektromos elosztószekrény kialakítása, cseréje, javítása;
  • villamos tervrajzok értelmezése

Egyéb feladatkörök:

  • erős -és gyengeáramú épület villanyszerelési munkák elvégzése
  • villamos karbantartási munkák
  • elektromos meghibásodás elhárítása;
  • elektromos zárlat felderítése, megszüntetése;
  • egyéb, szakmai ismereteinek és képességeinek megfelelő feladatok ellátása, mellyel a felettese megbízza.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség: villanyszerelő vagy erősáramú villanyszerelő végzettség
  • Csapatmunkában való együttműködés
  • Pontosság, precizitás, rugalmasság, megbízhatóság
  • Elemző és problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Egyéb szakirányú végzettség/tapasztalat (regisztrált szerelői jogosultság eon hálózaton, FAM szerelői végzettség, érintésvédelmi-, villámvédelmi- és erősáramú berendezés szabványossági felülvizsgáló)
  • Emelőgép, gépkezelői jogosítvány
  • Kisfeszültségű és/vagy nagyfeszültségű kábelszerelői végzettség

Munkaidő:

  • Hétköznap 7.00-15.00 óraig

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Biztos munkahelyi háttér
  • Közel 30 év szakmai tapasztalat
  • Fiatal és dinamikus cégfilozófia
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Cég által finanszírozott szakmai képzések
  • Munkába járási támogatás
  • Minőségi munkaruha, védőeszköz, szerszámok
  • Mentorált betanulás
  • Kellemes munkakörnyezet

Fényképes önéletrajzodat várjuk erre az e-mail címre: elektromoson@gmail.com